категорії: музика новина

Sziget-2009 – найбільший і найдешевший фестиваль в Європі

теґи: Sziget, Sziget-2009, Будапешт, Фестивалі

szigetОдин з надійних способів отримати максимум задоволення за мінімум грошей для споживачів музичної культури є опинитися в Будапешті з 12 по 17 серпня, коли Sziget Festival 2009 буде приймати гостей з усієї Європи.

Вузький металевий міст, перекинутий через Дунай, веде до одного з найулюбленіших Європейський літніх фестивалів, до Sziget’у. За мостом відкривається чудовий новий світ: острів, парк площею 76 га, в якому організатори на один тиждень збудували справжнє місто, здатний прийняти одночасно 80 000 чоловік і надати всі зручності для них.

І все це – в серці столиці Угорщини, зовсім поряд з основними транспортними лініями і в той же час – ізольовано від міста. Більше тисячі різноманітних концертів і виступів відбудеться на 55 майданчиках, а відпочити від концертів світових суперзірок та нічних вечірок гості зможуть в наметовому містечку.

Sziget Festival пропонує максимально різноманітну програму серед всіх європейських літніх фестивалів. Суперзірки міжнародного масштабу на головній сцені фестивалю представлені такими іменами як Faith No More, Manic Street Preachers, The Prodigy, Placebo, Fatboy Slim, The Offspring, Snow Patrol, Klaxons, Bloc Party, Ska-P, Maxïmo Park, The Subways, The Ting Tings і багатьма іншими. World Music stage прийме у тому числі й Khaled, Amadu & Mariam, Calexico, So Kalmery, Speed Caravan, Orquesta Buena Vista Social Club, 08001 і Figli Di Madre Ignota. Для угорських виконавців передбачена окрема «головна» сцена. У тенті Party Arena площею 2700 кв. м поціновувачі зможуть насолодитися кращими сетами електронщиків, таких як Armin van Buuren, Pete Tong, Paul Oakenfold і Eric Prydz.

Зірки також з'являться і на сценах окремих тематичних тентів, зокрема на Hard Rock і Indie майданчиках, розрахованих на аудиторію від 5 до 600 чоловік. За численними проханнями організатори фестивалю значно збільшили розмір сцени Roma Tent. Серед численних майданчиків варто також відзначити джаз і блюз паби, Afro-Latin і Balkan сцени, концерти класичної музики, літературні читання, сцени народних танців, цирку, жонглерів, комедіантів, художні виставки, кінопокази, театральні та танцювальні вистави, парк розваг і щонічні вистави від всесвітньо відомого каталонському бродячого цирку La Fura Dels Baus.

Новинкою фестивалю в 2009 році стане особливе село Hungaricum Village, де всі бажаючі зможуть скуштувати страви угорської кухні і подивитися, а при бажанні й придбати сувеніри ручної роботи.

 

За матеріалами http://szigetfestival.info