категорії: музика новина

Найдешевший європейський фестиваль дорожчає

теґи: Sziget, Sziget-2009, Будапешт, Фестивалі

sziget braceletsПовелося, що рік у рік квитки на Sziget Festival дорожчають на 10-20%. От і в нинішньому році квитки на фестивальний тиждень в попередньому продажі коштували 120/150 євро за звичайний/наметовий абонемент відповідно, з 1-го травня ціна них піднялася до 150 і 180 євро, а з 1 липня становитиме відповідно 156 і 188 євро. Крім того, передбачено новий вид квитків – VIP-camping, дійсний тільки за наявності наметового абонемента. Коштує він 80 євро і його володарі, судячи з усього, зможуть скористатися особливими перевагами, поки, щоправда, незрозуміло якими саме.

Кароль Герендаі, голова і незмінний організатор Sziget Festival, заявив, що через економічну кризу багато традиційних спонсорів фестивалю згорнули свої спонсорські програми. Стурбовані зростанням цін, організатори «Сігету» звернулися по фінансову допомогу до державних органів. Бюджет фестивалю цього року складає 2,7 млрд. форинтів і 5% від цієї суми планується покрити за рахунок держави. У 2007 та 2008 роках фестиваль обходився власними коштами і спонсорською допомогою.

У 2009 році на острові будуть працювати цілих три головні сцени: традиційні Main Stage та World Music Stage і нова головна сцена – виключно для угорських гуртів та виконавців.